O mně

Z rukou Lenky Martonové

Limnická keramika vzniká od nápadu přes hroudu hlíny až po hotový výrobek v mých vlastních rukách v malé dílně v Krušných horách. Na hrnčířském kruhu tu vyrábím užitkové nádobí, zahradní keramiku i velmi oblíbené dekorační andělky. Nesnažím se konkurovat velkým řetězcům. Proto nepoužívám formy a své keramice věnuji tolik času, aby byla dokonalá. Pro vás. Mé skvělé zákazníky.

Mám jen jedno hlavní poslání: zachovat tradici klasického hrnčířství, ale dodat mu moderní nádech. Proto jsou mé výrobky srdeční záležitostí už více než 1000 zákazníků.

 

"Moc děkuji za krásný a kvalitní výrobek. Vše bylo v pořádku, skvělá komunikace a rychlé odeslání balíčku. Přeji mnoho dobrých nápadů na další výrobky. Děkuji"
Martina

 

Každý kousek je jediný na světě

Hrnečky, šálky, čajové konvičky i sady nádobí se značkou LiM Art jsou jako dvojčata. Na první pohled stejné, ale přece tak rozdílné. Jedinečné. Mají svou duši a své osobité kouzlo. Nesou mou energii a ladím je do posledního detailu. Mají punc skutečné ruční tvorby a jejich používání je zážitek.

 

"Lenko, děkuju za hrnečky, jsou krásné! Zvlášť ouško - skvěle se drží v ruce."
Martina

 

 

 

Inspirováno přírodou s jedinečným rukopisem

Nesnažím se přizpůsobit trendům a vyrábět to, co je právě IN v časopisech, i když se mi japonská keramika, severský nebo dokonce keltský styl hodně líbí.

Jdu svou cestou, tvořím svým vlastním stylem a mám svůj lehce rozpoznatelný rukopis. I proto si má keramika našla nadšené zákazníky, kteří se rádi vracejí. A ne jen v Česku, ale i za hranicemi, třeba v dalekém Japonsku, Brazílii i Německu.

 

"Moc Vám děkuji, andělky dorazily a jsou úžasné. Dvě máme jako dárek a tu největší pro nás. Nemůžu se na ně vynadívat a ani se mi nechce ty dvě někomu dát. A jak krásně jste nadepsala krabici. Prostě jedna báseň. Ta radost, kterou rozdáváte je kouzelná."
Ilona

 

 

Připravena pro (ne)obyčejný život

Keramika se značkou LiM Art je vyrobená pro běžný život. Drží krok s rychlou dobou, a tak s přehledem zvládne myčku na nádobí i mikrovlnku. Splňuje ty nejpřísnější atesty pro styk s potravinami a je pálená na 1250 °C. Proto je zdravotně nezávadná a odolná, aby dobře sloužila nejen vám, ale i dalším generacím.

 

"Andělka je kouzelná a krásná. Hrneček nádherný. Leni, máte v rukách obrovské nadání. Strašně moc Vám děkuji."
Helena

 

Ihned ke koupi i na zakázku

Jeden hrneček, se kterým si dovolíte ukradnout chvilku pro sebe. Sada nádobí, díky které vám bude ještě více chutnat. Andělka s posláním jako dárek z nebes. Difuzérek, k provonění šatníku i na noční stolek pro lepší usínání. Vyberte si svůj jedinečný kousek nebo obdarujte někoho, na kom vám skutečně záleží.

Kouknout na právě vypálené kousky

Lenka

 

Hledáte dárky pro své klienty, zboží do podobně laděného e-shopu, výjimečné nádobí do kavárny nebo ručně dělané kousky do svého kamenného obchodu? Napište mi svou představu. Ráda pro vás navrhnu novou limitovanou řadu nebo vyrobím nejoblíbenější kousky mých zákazníků ve větším množství.

Napsat zprávu

 

S láskou, vděčností a pokorou