Šálek s podšálkem Pomněnky modré

Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

 

Vytvořte si okamžiky plné klidu a krásy, které obohatí nejen vaše chuťové pohárky, ale i vaši duši.

  • (4 ks) Skladem
650 Kč
Kategorie: Keramika
 

Objevte Kouzlo Každodenního Okamžiku s Šálkem s Podšálkem Pomněnky Modré

V každé kapce čaje či kávy se skrývá příběh a s tímto šálkem s podšálkem Pomněnky v modré barvě to bude příběh vyprávěný s láskou a péčí. Tento jedinečný šálek, točený s mistrovskou precizností na hrnčířském kruhu, je vyroben z nejjemnější kameniny, obdařený křehkou krásou drobných květů pomněnky, které dodávají každému doušku nádech poetického umění.

Nechte se unášet jemností a elegancí, která promění vaše ranní rituály či odpolední pauzy v nezapomenutelné okamžiky. Šálek s objemem 150 ml je ideální pro vaše oblíbené nápoje, přizpůsoben tak, aby vyhovoval jak potřebám intenzivního espressa, tak uklidňujícího bylinkového čaje.

 

Proč si vybrat šálek s podšálkem Pomněnky Modré?

 

  1. Ruční výroba z kvalitní kameniny: Každý šálek je unikátní, s láskou tvořený a pečlivě zdobený, což z něj dělá nejen užitkový předmět, ale i kus umění.

  2. Elegantní design s květinovým motivem: Drobné kvítky pomněnky přináší na váš stůl jemnost a romantický nádech.

  3. Ideální velikost pro každý nápoj: Objem 150 ml je akorát na to, aby uspokojil vaši chuť na kávu nebo čaj.

  4. Skvělý dárek pro milovníky krásy: Tento šálek je perfektním dárkem pro každého, kdo ocení krásu v každodenním životě, ať už pro blízkého přítele, rodinného člena nebo kolegu.

  5. Přináší radost z každého doušku: Nejenže je tento šálek vizuálně přitažlivý, ale jeho pečlivé zpracování zaručuje, že každý doušek bude skutečným potěšením.

Zažijte krásu a poetiku každého momentu s tímto šálkem s podšálkem Pomněnky v modré barvě. Vytvořte si okamžiky plné klidu a krásy, které obohatí nejen vaše chuťové pohárky, ale i vaši duši.