Andělka s Červeným jaspisem

Neohodnoceno

Dopřejte si s touto krásnou Andělkou kousek klidu, krásy a ochrany.

  • (1 ks) Skladem
860 Kč
Kategorie: Andělé
materiál (?): keramika, kamenina
technika (?): modelování
 

Představte si, že byste mohli doma či v práci mít nejen dekoraci, ale také oporu a symbol ochrany. Keramická Andělka s Červeným jaspisem je více než jen okrasným předmětem. Jedná se o ručně modelované umělecké dílo, které přináší nejen krásu, ale i pocit klidu a harmonie do vašeho života.

Tato jedinečná Andělka je vytvořena s láskou a precizností. V jejích něžných ručičkách drží Červený jaspis, kámen známý svými uzemňujícími schopnostmi a schopností poskytovat emocionální stabilitu. Výška 16,5 cm z ní činí ideální doplněk na jakýkoliv stůl, poličku nebo okenní parapet, kde může každodenně přinášet radost a pohodu.

Andělka s Červeným jaspisem je nejen krásným, ale i významovým dárkem pro vaše blízké. Její jemná podoba a křehkost jsou symboly péče a ochrany. Věřím, že každý z nás potřebuje občas pocítit bezpečí a připomenout si, že není v ničem sám.

 

Pět důvodů, proč si zamilujete Andělku s Červeným jaspisem

 

  1. Emocionální opora - Červený jaspis je známý pro své uzemňující a stabilizující vlastnosti, které vám pomohou zůstat v emocionální rovnováze.

  2. Jedinečný ruční výrobek - Každá Andělka je originál, ručně modelovaná s důrazem na detail, což zaručuje její neopakovatelnost a osobitý charakter.

  3. Estetický doplněk - Elegantní a esteticky přitažlivý design obohatí jakýkoliv interiér a stane se jeho ozdobou.

  4. Symbol ochrany - Andělka symbolizuje ochranu a klid, přináší do domova atmosféru bezpečí a pohody.

  5. Ideální dárek - Skvělá volba pro dárek k narozeninám, svátku či jiné příležitosti, s nímž vyjádříte péči a pozornost k příjemci.

 

Objednejte si Andělku s Červeným jaspisem ještě dnes a přineste do svého života kousek klidu, krásy a ochrany.